Yayınlarımız

5S İşyeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı (6.Baskı)

 

Kuruluşlarda iyi başlatılan 5S uygulamalarının sürdürülmesi ve geliştirilmesinde çoğunlukla sorunlar yaşanmakta ve beklenen fayda sağlanamamaktadır. Bu sorunların temel nedenleri arasında 5S sisteminin yöneticiler ve/veya çalışanlar tarafından yanlış ya da eksik algılanması yer alır.

 

5S İş Yeri Organizasyonu Kitabı Satın Al >>

Posterlerimiz

 

Sigma Center, kitap gibi yayınların yanında posterler de yayınlamaktadır. Yalın yaklaşım ile 7 temel israfın kuruluş çalışanları tarafından algılanmasını sağlamak için kuruluş içerisinde çeşitli noktalara asılacak posterlerdir.

 

Poster Satın Al >>

Sorularla ISO/TS 16949 Kitabı

 

ISO/TS 16949 Teknik Şartnamenin amacı, hata önleme ve tedarik zincirindeki değişim ve kayıpları azaltmayı vurgulamak suretiyle, sürekli iyileştirmeyi sağlamak için bir kalite yönetim sistemi geliştirmektir.

 

Sorularla ISO/TS 16949 Kitabı Satın Al >>

Sorularla Kalite Kitabı

 

Bu kitapta verilen bilgiler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakça da verilen). Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkartılmış, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.

 

Sorularla Kalite Kitabı Satın Al >>

Sorularla Çevre Kitabı

 

Bu kitapta verilen bilgiler, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakça da verilen ). Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkartılmış, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.

 

Sorularla Çevre Kitabı Satın Al >>

Sorularla OHSAS Kitabı

 

Bu kitapta verilen bilgiler, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakçada verilen).Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkarılmıştır, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.

 

Sorularla OHSAS Kitabı Satın Al >>