Yayınlarımız

Sorularla Kalite Kitabı (3. baskı)

Sorularla Kalite Kitabı (3. Baskı)

 

Yazar: Yılmaz ALTAŞ
ISBN No: 978-625-7252-01-0′

 

İstatistiksel Kalite Kontrol Kitabı Satın Al >>

İstatistiksel Kalite Kontrol Kitabı (3. Baskı)

Toplam Kalite Yönetimi Bakış Açısıyla İstatistiksel Kalite Kontrol (3.Baskı)

 

Yazar: Prof. Dr. Erkan IŞIĞIÇOK 3. baskı
ISBN No: 978-625-7252-00-3

 

İstatistiksel Kalite Kontrol Kitabı Satın Al >>

5S İşyeri Organizasyonu Uygulayıcı El Kitabı (6.Baskı)

 

Kuruluşlarda iyi başlatılan 5S uygulamalarının sürdürülmesi ve geliştirilmesinde çoğunlukla sorunlar yaşanmakta ve beklenen fayda sağlanamamaktadır. Bu sorunların temel nedenleri arasında 5S sisteminin yöneticiler ve/veya çalışanlar tarafından yanlış ya da eksik algılanması yer alır.

 

5S İş Yeri Organizasyonu Kitabı Satın Al >>

Posterlerimiz

 

Sigma Center, kitap gibi yayınların yanında posterler de yayınlamaktadır. Yalın yaklaşım ile 7 temel israfın kuruluş çalışanları tarafından algılanmasını sağlamak için kuruluş içerisinde çeşitli noktalara asılacak posterlerdir.

 

Poster Satın Al >>

Sorularla ISO/TS 16949 Kitabı

 

ISO/TS 16949 Teknik Şartnamenin amacı, hata önleme ve tedarik zincirindeki değişim ve kayıpları azaltmayı vurgulamak suretiyle, sürekli iyileştirmeyi sağlamak için bir kalite yönetim sistemi geliştirmektir.

 

Sorularla ISO/TS 16949 Kitabı Satın Al >>

Sorularla Kalite Kitabı

 

Bu kitapta verilen bilgiler, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakça da verilen). Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkartılmış, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.

 

Sorularla Kalite Kitabı Satın Al >>

Sorularla Çevre Kitabı

 

Bu kitapta verilen bilgiler, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakça da verilen ). Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkartılmış, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.

 

Sorularla Çevre Kitabı Satın Al >>

Sorularla OHSAS Kitabı

 

Bu kitapta verilen bilgiler, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ve diğer ilgili standartlardan alınmıştır (kaynakçada verilen).Bu bilgiler; kimi yerde özetlenerek asıl amaç öne çıkarılmıştır, kimi yerde yorumlanarak zenginleştirilmiş kimi yerde de olduğu gibi verilmiştir.

 

Sorularla OHSAS Kitabı Satın Al >>